Kilka słów o Exacto

Nasza firma jest obecna na rynku od 05 marca 2008 r. Ówczesna analiza najprężniej działających rynków ubezpieczeń Europy wykazała, że niezależni multiagenci i brokerzy są uczestnikami rynku, których rola nieustannie rośnie.

Wzrost  świadomości ubezpieczeniowej potencjalnych klientów na stałe zwiększa zapotrzebowanie na profesjonalne usługi doradców finansowo-ubezpieczeniowych, posiadających szeroką ofertę produktową i troszczących się o interesy klientów, co gwarantuje nam możliwość ciągłego rozwoju.

 

ExactoFirma od początku swojego funkcjonowania stawia na dynamiczny rozwój oraz wysoką jakość obsługi i precyzyjny dobór ubezpieczeń, zgodny z indywidualnymi potrzebami klienta.

Dlatego też prowadzone są nieustanne prace na rzecz rozwoju, w kierunku posiadania jak najszerszej oferty produktowej największych i renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych i ubezpieczycieli.

Od 2013 posiadamy w swej ofercie produkty wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, zarówno stacjonarnych jak i directowych.

 

Przyjmując strategię dynamicznego rozwoju nieustannie podnosimy kwalifikacje i doskonalimy umiejętności. Uczestniczymy w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe i kształtujących dodatkowe kompetencje.

W znacznej mierze są to szkolenia branżowe, pozwalające poznać najnowsze opcje produktowe pojawiające się na rynku. Wysiłki firmy oraz jej nieustanny rozwój doceniane są przez współpracowników.

 

Zakres działalności firmy w głównej mierze obejmuje sprzedaż ubezpieczeń zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.

Początkowo skupialiśmy się na obsłudze klientów indywidualnych oferując im ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, zdrowotne, turystyczne, na życie, fundusze inwestycyjne i emerytalne.

Wraz z rozwojem firmy rozpoczęliśmy obsługę podmiotów gospodarczych, w postaci sprzedaży ubezpieczeń OC działalności, wadium, gwarancji należytego wykonania, mienia, floty samochodowej oraz grupowych ubezpieczeń pracowników.

kontakt

506 406 751
91 488 88 08
Pn - Pt
9:00 - 17:00
So
Nieczynne